O Prince Tahini

Misja

Naszym celem jest produkowanie i dostarczanie klientom na całym świecie naturalnej, zdrowej tahiny najwyższej jakości – pysznej i bogatej w składniki odżywcze, odpowiadającej wymogom zdrowej, zbilansowanej diety.

Prince Tahini Ltd. to największy wytwórca tahiny na Bliskim Wschodzie. Firma powstała w 1988 roku i od tego czasu skupia się na produkcji NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI tahiny. Bracia Afif i Isa Tannus stworzyli rodzinną firmę wykorzystującą tradycyjne metody produkcji. Rosnący popyt sprawił, że firma rozszerzyła swoją działalność, stając się jednym z głównych producentów tahiny na świecie.

Siedziba Prince Tahini Ltd. w Galilei to nowoczesny zakład produkcyjny o powierzchni 5500m2 oraz 2400m2 magazynu, zatrudniający 50 pracowników, zarządzany i prowadzony zgodnie z normami Global Standard for Food Safety oraz GMP. Produkuje 17 000 ton surowej tahiny rocznie, z czego większość trafia do klientów z branży gastronomicznej i indywidualnych konsumentów.  

Wykorzystywanie nowoczesnych, innowacyjnych technologii i urządzeń, oraz rozbudowany dział R&D pokazują, że bracia Tannus są zdecydowani zachować WYJĄTKOWY SMAK, BOGATY AROMAT i DELIKATNĄ KONSYSTENCJĘ naturalnej, tradycyjnej, domowej tahiny, który pamiętają i kochają.

Nazwa marki Prince Tahini odzwierciedla ich dumę z jakości i wyjątkowości ich produktów.

Prince Tahini Ltd. produkuje obecnie wiele rodzajów tahiny (tahinę organiczną, pastę z tahiny), wyróżniających się wspaniałym smakiem, bogactwem składników odżywczych, kremową konsystencją, oraz bezkompromisową jakością i czystością.

Prince Tahina Manufacture Ltd

Udostępnij