Międzynarodowy sukces Prince Tahini

Obecność na rynkach międzynarodowych

Dzięki globalizacji, tahina trafia do coraz większej liczby domów i firm gastronomicznych na całym świecie, które doceniają zalety naturalnych, pożywnych produktów pomagających w utrzymaniu zdrowej diety.

Nasza surowa tahina słynie z wysokiej jakości, wysokiej wartości odżywczej i smaku. Jest głównym składnikiem wielu zimnych past, z których najpopularniejszą jest hummus, składający się głównie z ciecierzycy i tahiny.

Na całym świecie modne staje się zdrowe żywienie, co otwiera nowe rynki i stale zwiększa zapotrzebowanie na naturalną tahinę. Prince Tahini Ltd. jest obecnie jednym z największych i najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów tahiny na świecie. Współpracujemy z producentami past, dystrybutorami regionalnymi i największymi sieciami dystrybucyjnymi na rynkach lokalnych i międzynarodowych.

Obecnie planujemy rozwój i wprowadzanie naszej zdrowej tahiny jako półproduktu do coraz większej liczby świeżych, chłodzonych produktów spożywczych. Nasza tahina sprzedawana jest także jako osobny produkt przeznaczony dla indywidualnych konsumentów.

Nasza strategia polega na zwiększeniu globalnej dystrybucji i poszerzeniu sprzedaży zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i klientów z branży spożywczej. Tylko w 2010 roku ponad 30% naszych produktów trafiło na rynki w wielu krajach rozwiniętych.

Sprzedajemy nasze produkty na całym świecie.

Udostępnij