Przepisy

Tahina Prince Tahini – Pyszna i zdrowa

Tahina, symbol izraelskiej gastronomii, to znacznie więcej niż smaczne jedzenie. Mimo, że wielu ludzi je tahinę wyłącznie dla przyjemności, to jest ona nie tylko pyszną przekąską, ale pomaga też utrzymać zdrowie i dobrą dietę.

Tahina jest bogata w substancje odżywcze i minerały i posiada wiele korzystnych składników. Tahina jest polecana jako element niemal każdej diety. Jest ważnym źródłem wapnia i żelaza, zwłaszcza dla wegetarian. Tahina Prince Tahini jest wytwarzana z ziaren sezamu, bogatego źródła błonnika, wapnia i antyoksydantów, który pomaga obniżyć poziom LDL - „złego cholesterolu”.

Tradycyjne metody prażenia i mielenia wykorzystywane w produkcji tahiny Prince Tahini są gwarancją powstania naturalnego, zdrowego produktu, który zachowuje wszystkie najważniejsze wartości odżywcze tahiny. Tak właśnie Prince Tahini wytwarza wysokiej jakości tahinę, wytwarzaną ze stuprocentowo czystych ziaren sezamu najwyższej jakości.

Wszyscy wiemy, że aby osiągnąć prawdziwe spełnienie, trzeba mieć zdrowe ciało, umysł i ducha. Badania wskazują, że tahina zawiera składniki, które pomagają zrównoważyć nastrój i dostarczają ciału i umysłowi niezbędnej, naturalnej energii. Prince Tahini z radością dostarcza swoim klientom wszystkie te korzyści.
Jednak najważniejsze jest to, że NAJLEPSZĄ cechą tahiny Prince Tahini jest jej smak!

Poza wieloma korzyściami zdrowotnymi, Prince Tahini doskonale komponuje się z wieloma daniami i „podkręca” ich smak. Jak zobaczycie w poniższych przepisach, każdy może znaleźć potrawę z dodatkiem tahiny, którą z radością będą się rozkoszować.

Udostępnij